Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 86 of 100 Previous  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 93 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 12, 2016 7:11 pm

Iar el folosește magia și o îmbracă la loc repede. O ține de mână și se teleportează lângă magazin. Merge cu ea normal până la ușă și intră. Răspunde la telefon. Au trecut doar 14 minute. și închide după.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 12, 2016 7:41 pm

Blondina se uită la telefon să vadă dacă a închis într-adevăr şi se bosumflă. Nesimţit... dar după se întoarce spre uşă şi îi vede pe cei doi. Melanie îşi ia înapoi mâna, să nu îi vadă ţinându-se şi să bănuiască ceva. Însfârşit, Doamne! Puteaţi venii şi mai devreme, nu neapărat în fix 15 minute, ştii? şi îl trage fericită de mână spre masă. Azi e aniversarea noastră. La mulţi ani! spune şi îi dă o cutie în care era poza în ramă şi o plasă cu al doilea volum din cartea pe care o citea el când era micuţ, când s-au întâlnit şi anume : ''Fluturii''. Ştia că îi place să citească şi că nu avea cartea în bibliotecă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 12, 2016 7:47 pm

Iar blondul se uită la cadouri cu drag. După o pupă drăgăstos pe buze. Sunt minunate. Te iubesc. La mulți ani nouă. și o privește cu dragoste și o strânge de mână.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 12, 2016 8:05 pm

Melanie se încruntă şi nu poate suporta asta, aşa că zice repede, tare şi clar: E un sadic care m-a violat! Să n-ai încredere în el! Serenei îi piere zâmbetul şi se uită la roşcata asupra căreia se activase vraja aceea şi căzuse pe podea, roşind şi începând să geamă tare. Ce se întâmplă cu ea, Jimin? îl întreabă şi se pune repede în genunchi lângă ea, încercând să o potolească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 12, 2016 9:04 pm

Iar el oftează lung. Dă din degete și,, pedeapsa" se oprește pentru moment. I-am zis că sunt vampir. A început să mă facă monstru și pe tine animală.Așa că am pedepsit-o rău. și își dă ochii peste csp.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 12, 2016 9:12 pm

DE FAPT, am întrebat dacă e un animal ca tine! Nu am zis că ea e! Eu încerc să o apăr. spune ea răutăcios. M-a muşcat de gât, m-a violat şi a pus o vrajă, un blestem asupra mea să fac tot ce spune el. Doar mintea şi gura nu mi le poate controla.. Serena e şocată şi nu ştie ce să zică. E adevărat? îl întreabă pe blond şi se întoarce cu privirea la el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 12, 2016 9:19 pm

Da.. și oftează lung. După își dă facepalm. Trebuia să fie mai atent. Csf? N-ai csf.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 12, 2016 9:24 pm

De ce...? îl întreabă încet şi se ridică uşor de jos, apoi îl plezneşte tare. DE CE? ţipă furioasă. Cum ai putut să fi atât de nesimţit?! De aniversarea noastră?!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 12, 2016 9:26 pm

Știi cât de tare mă aprind când cineva se ia de tine. Și care e baiul? Nu i-am luat virginitatea. întreba el cu o atitudine relaxată. De parcă nu e mare lucru.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 12, 2016 9:30 pm

Cum poţi fi atât de insensibil? E prietena mea! Ea voia doar să te distragă până aduceam eu ăstea. apoi se uită cu scârbă la masă. Poate că am făcut o greşeală. Eu nu te ştiam aşa. şi o ia de mână pe Melanie, o trage să se ridice în picioare şi o pune în spatele ei, să o apere. Scoate blestemul de pe ea! zice hotărâtă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 86 of 100 Previous  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 93 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum