Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 2:09 pm

Mulți tipi voiau să se dea la ea. Dar Izaya se uită urât la ei și renunță ăia. O ia în brațe și o sărută pe buze, scurt. Mă bucur să te văd în carne și oase. Ești mult mai frumoasă în realitate decât aș fi crezut. îi zice calm și sincer. Jimin ajunge peste un sfert de oră și o așteaptă pe blondă la intrate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 3:45 pm

Mulţumesc. răspunde şi ea zâmbind frumos, apoi îşi ia un pahar cu whiskey, să se destindă. Parese că Izaya nu era chiar aşa de înfricoşător precum se zvonea. Serena coboară din taxi după ce plăteşte şi merge la Jimin, sărutându-l. Ce dichisit eşti. îl laudă apoi chicoteşte şi îl ia înauntru.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 3:56 pm

De asemebea. spune blondul rânjind ușor. O ține bine de mână pe blondă și intră. Clubul este plin, iar Izaya cu partenera lui sunt la colț opus. Își mai ia o vodka și un trabuc. Fumează din el și după o apucă de fubd bine cu ambele mâini. Ia zi dragă, mergem la fotoliu să mă încânți cu un Twerk? Poate ne cunoaștem mai bine. îi spune ușor pervers și o mușcă de buză.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 4:02 pm

S-a grăbit rău să îl judece. Ea, o virgină micuţă care a făcut-o doar o dată şi atunci în fund, să facă chestii perverse în public. Te cam grăbeşti, Batman. răspunde şi ea pe un ton seducător, trăgându-l uşor spre canapeaua respectivă. Serena intră cu Jimin şi se aşează la o masă, luând un suc. Ia zi, cânţi seara asta? întreabă Melanie, făcându-se comodă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 4:07 pm

Poate nu face ea nimic pervers. Dar el o așează deasupra lui, cu fundul pe poală. Mai pe la miezul nopții cânt de obicei. Ce? Crezi că nu avem timp? îi spune mai mult în glumă. Încă îi ține mâinile pe fund. Dar uite ce face, cu mâna dreaptă o ia pe a ei și o așează sub tricoul lui, la pătrățele. Să fie chit. Jimin iși ia un suc de portocale și se uita la lume. Nu știa că va fi așa plin azi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 4:34 pm

Şi săraca Melanie, cum era şi ea om, roşeşte şi parcă o cam tentează aşa că începe să îi mângâie abdomenul, pătrăţelele. Normal că avem.. răspunde dar începe să se uite împrejur. Mulţumea în mintea ei că era multă lume şi nu putea face nimic Izaya. Nu îi plăcea să fie aşa direct. Serena se plictiseşte şi îl ia pe Jimin la dans.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 4:38 pm

Iar Jimin dansează cu Serena cât de apropriat se poate. Izaya se uită la mulțime. Ești îmbrăcată provocator. Dar eviți oarecum contactul dintre noi. Ai pățit ceva? o întreba direct. Că da, brunetul nu era prost să nu își dea seama.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 4:48 pm

Fata oftează lung şi lasă mâinile jos. Îmi pare rău.. Dar am o traumă de acum aproximativ 6 luni.. Am avut o prietenă foarte bună dar am rupt contactul cu ea de frică. Iubitul ei era diferit. De aniversarea lor de trei ani, eu trebuia să îi distrag lui atenţie până aranja ea şi aducea cadourile, dar totul a luat o întorsătură şi m-a violat. Eu sunt virgină şi am avut noroc că a avut un mic bun simţ şi nu a făcut-o acolo. Iar acum...cu tine care vrei asta...mi-e greu. îi explică mai timidă puţin, lăsând capul în jos.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 4:57 pm

Căcat, pe asta o pot fute doar foarte beată. și oftează scurt. O ia în brațe și o mângâie tandru pe spate. Înțeleg. Îmi pare rău pentru tine.. Ce ar fi să dansăm ca să te înveselești puțin? îi spune pe un ton cald. Se gândește că poate o deschide așa, dar îi și părea rău. Nu prea era Izaya violator. Dar când o făcea, era cea mai bună partidă a victimelor( o să pățească asta Shirley peste un an, doi, deci cam are dreptate)
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 5:24 pm

Da, de asta o să se despartă ea de el peste câteva luni, da. Revenind, fata acceptă şi se ridică de pe el, mergând pe ringul de dans.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum