Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 10:38 am

Lipsește Kaneki. Știți pe unde e? întreba femeia serioasă. E plecat de ieri. L-am căutat noi ieri dar nu l-am găsit. spune Damian primul. În caz de vreo pedeapsă, și-o asumă el că e obișnuit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 10:48 am

Avem aici două fetiţe care nu ar vrea ca asta să se întâmple, totuşi. A fost cu noi la început, apoi, când am mers să ne schimbăm să intrăm în piscină, a dispărut. spune şi Raven ca să fie toţi convingători. Hope îşi ţinea surioara de mână şi se uita ba la copii, ba la sensei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 11:13 am

Akame stă și se gândește. După care ia venit o idee mai malefică așa. O să trimit o echipă de recunoaștere mai târziu. Iar Damian, la tine mă așteptam să fii cel mai responsabil. Ai pierdut un coleg și nu ai venit la mine să imi spui. Pentru asta o să ai o pedeapsă disciplinară. spune femeia foarte serios. Damian ascultă, tace și dă din cap aprobator.


Last edited by Danu on Tue Jul 31, 2018 11:20 am; edited 1 time in total
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 11:19 am

Raven se uită la băiat cu o faţă neutră, dar Hope sare imediat după Akame-sensei! A fost vina tuturor, nu numai a lui! Până la urmă, Kaneki a plecat de voie bună. Eu cu Raven îl cunoaştem de mult timp şi ştim că o să se întoarcă şi o să fie bine! Dar nu-l pedepsi pe Damian-kun! şi face o faţă irezistibilă de îngeraş. Lolo însă oftează. Ea îşi face griji pentru oamenii pe care o să-i atace până e găsit, nu pentru el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 11:23 am

Nu contează. Trebuia să îmi spună de la bun început. și cu asta încheie discuția. Până revine Kaneki, restul grupului se vor lupta 1 vs 1 așa de început. O să fiți urmăriți de camere cât și de un asistent. Eu mă voi ocupa de Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 11:26 am

Cu doi oameni în minus, rămân doar cinci copii nevoiţi să îndeplinească ordinele lui Akame. Raven nu se simte bine, ştiind cât de chinuit poate fi Damian de Akame, aşa că stă pe bancă deocamdată, cât ceilalţi se bat 1v1. Hope merge la Ragnar şi zâmbeşte. Vrei să te baţi cu mine? Ai fost mereu tăcut şi sunt puţin curioasă. Ea încă nu ştia nimic despre băiatul ăsta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 11:51 am

Hmm. Bine. acceptă pe loc Ragnar. Acesta nu avea puteri de atac ca Hope. Așa că ce putea să facă acum e să aștepte și să reacționeze pe moment
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 11:53 am

Fata îl ia uşor, cu mici atacuri de bază gen bile de diferite elemente, să vadă ce reflexe are şi cum le barează. În timpul ăsta, Raven se uită după Damian şi Akame, dar fără să se mişte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 11:57 am

Damian este condus la subsol. Avea un singur bec, multe lanțuri, o masă și multe instrumente de tortură. Damian înghite în sec. Cu ocazia asta văd la ce stres îți cresc puterile întunecate. și se linge pe buze satisfăcută. Yep, Akame a moștenit dorința de tortură de la Izaya. Ragnar nu e așa agil, se ferește de ce poate și se apără cu palmele. Dacă nu e agil, măcar e rezistent
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 12:06 pm

Raven considera nedrept faptul că doar Damian e pedepsit aşa că se gândeşte la un plan pentru a pleca fără să fie văzută de camere sau de asistent. În timpul ăsta, Hope observă că Ragnar nu foloseşte nimic împotriva ei şi se întreabă dacă face asta pentru că nu are nevoie sau pentru că nu poate, aşa că-l atacă cu mai multe bile din mai multe părţi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum