Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 5 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 12:48 pm

Ragnar n-are ce să facă decât să se ghemuie în timpul atacului. Când nu mai atacă Hope, Ragnar se ridică și aruncă sulițe din fier făcute de el. La subsol, Damian e tăcut și a scuipat sânge. Akame ii scotea lent câte o unghie de la picioare ca să îl doară foarte tare
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 1:09 pm

Hope e confuza și se oprește. Nu voia sa îl rănească tare, ca e totuși un îngeraș. Tu nu ai puteri? îi spune direct și îi prinde toate sulitele intre degete, apoi se apropie de el și i le da înapoi. Raven face o clona în locul ei fix în momentul în care se transforma în umbra și intra în pământ, ca sa nu se observe schimbarea. Merge în forma aceea pana la cabana lui Akame, apoi se face iar om când e înăuntru. Nu știa unde l-a dus pe Damian, așa ca deocamdată cercetează puțin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 1:44 pm

Pot să îmi întăresc pielea și să fac arme din fier și oțel. îi răspunde sincer. Puterile lui nu sunt așa de spectaculoase. La subsol, Akame vede că nu se întâmpla nimic. Așa că scoate ciocanul și lovește degetul lui Damian, cel Mare din palmă. Copilul normal că tipă de durere și scuipă sânge
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 1:50 pm

Fetița oftează. Nu considera asta de ajuns pentru o lupta serioasa.Tu ești vampir, nu? Tatăl tău e conte, ceea ce înseamnă ca e foarte puternic. Sunt sigura ca o sa devii și tu. spune cald și zâmbește. Raven aude țipetele și fuge imediat la subsol. Ușa nu era încuiată așa ca intra direct și aprinde lumina, rămânând imediat stupefiată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 2:00 pm

Ragnar se uită la ea urât la Hope și consideră că la insultat. Așa că pleacă fără să zică nimic. Damian și-a scos o parte din cozi iar ochiul răului a apărut și el. Totuși era obosit și trist. Akame la lăsat singur când a sosit Raven. Acesta ridică privirea și se uită la Raven. Ce cauți aici?
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 2:09 pm

Hope nu voia sa fie rea, ci doar sa îl încurajeze și nu pricepe ce a făcut greșit așa ca acum e puțin trista. Se pune pe banca lângă sora ei și vrea sa discute, dar își da seama ca e o clona așa ca nu zice nimic. La subsol, Raven aleargă repede la Damian, dar iubesc frica sa îl atingă ca sa nu îl rănească. Mi-am făcut griji! răspunde din prima și îl privește după mai atent. Nu e normal ce face... Te mutilează.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 2:14 pm

Dacă eram un om normal era o problemă. Dar eu mă vindec repede așa că nu o să mă afecteze prea mult. ii vorbește calm ca să o liniștească.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 2:20 pm

Asta nu înseamnă sa profite de pe urma ta! E un monstru! spune furioasa ca băiatul nu conștientizează și încearcă sa îl dezlege, apoi îl pune ușor jos. Nici nu știa ce sa facă, dacă sa fuga cu el, sa spună cuiva, sau nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 2:27 pm

Ăsta e antrenamentul meu. Ca să evoluez trebuie să suport durerea. și el încă rămâne calm. Mai bine ai pleca. N-aș vrea să afle că ai fost aici. Cu tine nu știu ce-ar face.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 2:33 pm

N-o s-o las sa facă nimic cu nici unul dintre noi! răspunde hotărâtă și îl ia în brațe. Îi era frica, dar nu renunța. Și eu am demonii mei și nu am nevoie de o astfel de tortura ca sa evoluez. O sa te scot de aici deocamdată. După o sa mă gândesc la un plan. și îl ridica cu grija cu umbrele ca sa îl transporte mai ușor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum