Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 14 of 100 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 9:01 pm

Doar pentru asta o să ți-o trag 24 de ore, dar mâine. răspunde cu tupeu și el. Trebuie să imi controlez energia. Fă multiple clone si monștrii până mă prind cum e cu bazele formei asteia. și devine roșcat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 9:13 pm

Şi uite aşa trec dou ani şi 4 luni. (Făcând totuşi calculele, dacă o zi pe pământ = 4 luni acolo, 7 zile pe pământ = 2 ani şi 4 luni acolo) Deci Estelle cu Damian petrecuseră deja aproape toată perioada în acel univers, antrenându-se, făcând sex, făcând simulări legate de bătăile cu îngerii, etc. Deşi se mai gândea la Kaneki, fata începea să aibă sentimente şi pentru Damian. Acum făcea nişte prăjituri la cuptor în semn de ''aniversare'' deşi nu erau într-o relaţie sau ceva. Mâine e gata. Întrebarea e cum o să mă prefac eu că nu am stat atâta aici şi că au trecut doar 7 zile. îşi spune prinsă în gânduri. Nu ştia cum să facă treaba asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 10:15 pm

Damian find atașat de ea, se comporta de parcă ar fii avut o relație de doi ani. Aka ii lovește fundul la spate și o sărută scurt pe buze. Mai avem câteva ore si mergem acasă.
Cum a fost relația noastră temporară până acum?
o întreba vesel.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 10:20 pm

Acea palmă o trezeşte şi pe ea la realitate şi scoate prăjiturile din cuptor. Foarte interesantă şi plină de beneficii. răspunde discret. Problema o să fie când ne întoarcem acasă. E ca şi cum timpul a stat în loc acolo. Lasă tava pe aragaz şi pune prăjiturile într-un bol. Vorbea acum şi raţional şi logic. Daaarr, să zicem că nu o să avem timp de dramele alea pentru că avem nişte îngeri de doborât din funcţii. apoi deja zâmbeşte mai malefic. Asta aştepta de doi ani jumate aproape. Când ajungem acasă, trebuie să mergem la ai mei să le spunem vestea şi planul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 10:23 pm

Mergem draga mea. Cum am promis. și se tine de cuvânt. Dar cred că mai bine stai cateva zile pe pauză. Il mai vezi pe Kaneki, mai stai cu ai tai. și da, e mai moral acuma.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 10:28 pm

Mda, e ok şi aşa. şi ridică din umeri, apoi se întoarce cu faţa la el. Deci şi tu mergi la Raven cât sunt eu la Kaneki? În timpul ăsta devenise posesivă pe el, că au fost numai ei doi acolo şi e puţin geloasă pe faptul că vor ieşi iar în lumea adevărată unde încă există Raven care crede că ei doi sunt împreună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 10:30 pm

Nu ma văzut de o săptămână. E panicată. Vreau să o văd cat mai repede. și ridică din umeri. După o prinde de fund. E cam ultima oară când facem sex. Mai vrei? și flirtează natural cu ea
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 10:34 pm

Ah, normal că mai vreau. Că după cine ştie când mai apucăm. zice şi ea pofticioasă. Între timp, pe pământ, situaţia era foarte ciudată pentru că Raven nu îl mai găsea pe Damian nici în spaţiu. Mort nu era, că altfel ar fi primit veşti de la îngeri, dar nici viu nu îl vedea şi sarcina ei devenea din ce în ce mai grea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 10:37 pm

Damian astfel pregătește cel mai bun sex ever pentru Estelle. Cu jucării sexuale, hardcore , mușcături și zgârieturi. Acasă Akame e liniștit că dacă nu îl simte pe Damian, știe unde e. Dar nu și cu cine, de-aia nu zice nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 10:44 pm

Şi aşa trec şi ultimele ore şi cei doi pleacă de pe planeta aia. Eu mă teleportez direct la Kaneki, că nici el nu a mai auzit nimic de mine şi eu nu trebuia să fiu dispărută. şi îl sărută pe Damian de plecare, apoi apare pe insula bruneţilor şi încearcă să se prefacă că nu s-a întâmplat nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 100 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum