Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 15 of 100 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 10:50 pm

Damian se duce direct la Raven. După duș, haine cu parfumul lui și fresh. Ti-am lipsit? și o sărută pe frunte pe movalie. Kaneki e binedispus. Pe unde ai fost? Izaya pe insulă cât și Akame simt că sunt schimbați. Csf, trădătorii ii simt pe ceilalți
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 10:53 pm

Shirley vede reacţia lui Izaya şi Akame, că erau toţi adulţii împreună. Ziceţi repede ce e cu ăştia doi. spune serios şi direct. Raven când îl vede pe Damian se luminează la faţă. Îl ia repede în braţe şi îl strânge puternic. Te-ai întors la normal! Cum ai reuşit? spune încă în îmbrăţişare. Nu te mai găseam nici unde în univers.
Estelle se simte bine că îl vede iar pe Kaneki, ca şi cum e cuprinsă de un sentiment de linişte şi merge să îl ia în braţe şi sărute. Am avut atââââta treabă. Chiar mă gândeam când o să revin. şi fuge cu el în cameră să petreacă timp doar cu el, privat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 11:02 pm

Nu știu ce are in cap Damian. Dar a futut-o pe Estelle zi de zi timp de 2 ani și 4 luni. ii zice Izaya. Chiar acum Estelle are in uter seminta lui Damian. Deci au făcut-o recent. comentează vulpile bătrâne. M-am antrenat in altă dimensiune singur timp de 2 ani. O săptămână aici. și ii zâmbește cu drag. Kaneki e super excitat să o vadă, așa că merge cu ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 11:07 pm

CE A FĂCUT MĂ?? şi se supără Shirley de sparge o masă cu pumnul. Nu ăsta era planul meu pentru Kaneki şi viitorul lui. şi începe să se agite. Ăştia doi o să distrugă toată armonia din grup cu vestea aia. Între timp, Raven era atât de fericită că dacă nu era însărcinată sărea pe el. Rupe îmbrăţişarea şi se uită în ochiii lui. Deci acum îţi stăpâneşti forma de zeu. şi când spune asta, parcă îi e totuşi ciudă că ea nu prea a avut contact cu zeul ei şi nu ştie nimic legat de cum va fi sau când va fi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 11:11 pm

Pare că nu. Că a fost ceva de moment. Chiar Damian a zis că nu va mai apela la ea. la care Akame. Manipulare ieftină. A zis asta ca ii fie dor de el. O să ii pice cu tronc in cateva zile. comentează Akame. Cu forma de zeu am văzut viitorul. O să fii cea mai puternica finta din lume. și da, e adevărat, dar nu a zis și cum
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 11:17 pm

Raven zâmbește și decide sa meargă cu el la o plimbare ca toată săptămâna asta a stat închisă in camera ei citind. După ce nasc vreau sa iau în serios antrenamentele. Nu știu cât timp mai am la dispoziție oferit de zeul meu. Ii zice planul și îl tine de mana cât se plimba prin oraș (ca pe insula nu aveau pe unde). Dar mai întâi sa se nască ei în siguranță. În ultima săptămână m-am simțit rău destul de des. Ii povestește și tine mana libera pe burtă. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 11:23 pm

De-asta fac ceea ce fac. Nu mai ai mult timp
își zice pentru sine. O să stau cu tine cat de mult pot posibil. Dar îngerii si demonii sunt pe urmele mele. De dispar e din cauza lor, dar revin. ii zice sincer și tandru.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 11:32 pm

Atunci ea se oprește din mers și se pune în fata lui. Ah, fuck. Ma asteptam sa se oprească acum ca nu mai ești în forma aia. Nu mai ești o amenințare. Zice mai mult pentru ea. Dar ai dreptate.. problemele cu sarcina vor trece curând. Problema mai mare e cea cu îngerii și demonii. Și vrea și ea sa fie rezonabila ca nu totul se învârte în jurul ei. Pai atunci hai înapoi pe insula. Saaau, și mai bine, hai înapoi la cabana din Canada. Am mai trecut eu pe la animale dar Shirley a insistat sa locuiesc pe insula pana te întorci. Acum putem sta acolo iar. Ii spune știind ca amândoi iubesc cabana aia pentru ca e retrasa și linistita. Acolo au avut cea mai buna viata. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 11:47 pm

Mi-ar face plăcere. De se întâmplă să plec te anunț oricum. Momentan nu simt nici un portal ori creaturi noi pe pământ.  Așa că imi dedic tot timpul ție. și o strânge de mână. Akame e cu Cecilia,  a pus-o la curent și e dezgustat. După ani de zile,il înțeleg pe Levi. Imi pare rău, Cecilia. Am eșuat ca tată. și oftează în gol.
Între timp, Kaneki cu Estelle au petrecut 30 de minute de sex. Kaneki e foarte bine dispus acum. A ținut ceva, m-ai obosit bine. Vrei să mergem in oraș? zice vesel.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 8:04 am

Deci Raven merge cu Damian la cabana lor unde in sfârșit au parte de liniște și pace. Estelle sta pe spate și îl mângâie pe Kaneki pe cap. După atâta vreme cu Damian, lui Estelle nu ii ajung 30 de minute ca să își dea drumul. Singurul lucru bun din treaba asta este ca mai sta cu Kaneki și ca el s-a simțit bine. Da. Mergem unde vrei. 
Între timp, Cecilia afla ce și cum și se uita în glob după Damian și Estelle. Bineînțeles că e super supărată. Am greșit amândoi. I-am dat lui Damiam viata perfecta, nu l-am învățat sa fie moral cu fetele și...când ai prea multa putere în tine, crezi ca iti permiți orice. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 100 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum