Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 11:20 pm

Nu vreau să il văd mort pe Kaneki. E ca fratele meu. Mai bine mă urăște toată viața decât să il stiu mort. și da, e emoțional acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 11:23 pm

Estelle tace puţin, apoi oftează. Ok, e de înţeles. Dacă lupţi de partea răului asta nu înseamnă automat că o să îi urăşti pe cei pe care i-ai avut până acum. şi încheie subiectul. Raven între timp rămăsese cu kunaiul în mână şi se uită la el, dar Shirley îl ia din mâna ei. Potoleşte-te. Nu vezi că Damian are un plan ascuns în spatele a ceea ce face? Mai întâi trebuie să aflăm ce e.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 11:26 pm

Damian se liniștește și se uită la ea. Acum mai trebuie să o enervez pe Raven ca să rămână in viață. și oftează. De avea in plan să il omoare pe Kaneki, o făcea de mult. Mai mult ia dat un duș rece,ca la frati la frati.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 11:31 pm

Vrei să o trezeşti şi pe Raven?! şi acum chiar că e deranjată, pentru că Raven e mai vulcanică decât băieţii, deci mai periculoasă. După ce gândeşte puţin faza, începe să râdă. Acum înţeleg. Când ai devenit zeu, ai aflat că viitorul cu mine e cel mai bun pentru tine, Kaneki şi Raven şi de aia ai acceptat aşa uşor. Aveai nevoie de un motiv-scuză ca să îi înfurii să îşi trezească zeii mai repede. explică cu mâinile în sân. Eu te-am folosit pe tine pentru a câştiga războiul, dar tu m-ai folosit pe mine pentru ei doi. şi concluzionează. Rămâne doar să afle şi familia de treaba asta, ori de la Kaneki, ori de la Raven după ce îşi trezeşte zeul. Deocamdată ei sunt încă în ceaţă legat de tot planul lui Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 11:34 pm

Te-am ales pe tine și din cauza asta, și din cauză că imi place de tine. zice sincer. Planul meu e să se termine un egal. Toate părțile vor face concesii pentru că nu poate câștiga nimeni. ii zice și planul, că dacă tot o ia de nevastă, să nu o mintă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 11:38 pm

Fata oftează. Mai vedem asta. Războaiele sunt imprevizibile. şi nu mai vrea să se gândească la dramele alea, că nu au nici un rost acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 11:43 pm

Mă rog. și după ce oftează, o ia în brațe. Doar iubește-mă. Am o grămadă de voci si viziuni in cap. Adu-mi liniște, iar eu iti dau putere. Așa cum ne-am înțeles. și da, presiunea pe el se simte. Acasă în schimb, Izaya ii zice lui Shirley în 4 ochi. Trebuie să dăm de Damian. Urgent.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 11:46 pm

Estelle alege să treacă peste faptul că Damian şi-a ajutat ''noi duşmani'' practic, şi cum erau deja în camera ei, îl ia în pat şi îl lasă să stea întins în timp ce ea coboară la pantalonii lui, îi dă jos şi începe să facă ce ştie ea mai bine. Shirley ridică din umeri simplu şi zice: Păi atunci.. hai în iad. şi deschide un portal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 11:57 pm

Damian se relaxează și o ține de păr.Te fut grav
acuma.

Între timp, Kaneki se calmează și vine pe pământ. Dar singur, vrea să se gândească la cuvintele lui Damian. Izaya cu Shirley se duc în Iad și îi dă mesaj lui Damian. Trebuie să vorbim. Eu și Shirley avem o bănuială de ce vrei să faci. la care Damian După ce o fut pe Estelle. Am nervi pe ea acuma. zice către amândoi bruneți. Izaya începe să râdă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:21 am

Ah, deci am venit degeaba. Am zis că ăsta e un teren neutru pentru noi toţi, ca să nu ne complicăm cu altă planetă. spune către Izaya şi îşi aprinde o ţigară. Estelle în timpul ăla e submisivă şi o bagă pe toată în gură.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum