Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:25 am

Damian o strânge de păr și geme. E mai bine acuma. De-aia te-am ales pe tine, mă enervezi și știi ce să faci. și o alintă. Eh. O zici de parcă nu facem și noi la fel. Lasă-i să se distreze. Nu e ca și cum mai au cum să o dea inapoi. și zice bine ăl bătrân.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:33 am

Mda. Decizia e deja făcută. şi se resemnează şi ea. Singura care nu o să se resemneze vreodată este însă Raven, dar ăsta e alt subiect. Estelle zâmbeşte când aude ce spune Damian şi începe să îşi folosească şi sânii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:37 am

Fiind în dimensiunea lui, Damian face sex cu Estelle până o obosește și o bagă la somn din cauza sexului și sarcinii. Au trecut 9 ore în dimensiunea lui, dar 15 minute în iad, că și iadul are alte reguli ale timpului. Astfel Damian se arată în fața brunetilor. Să nu imi dați morală vă rog. Are 23 de ani și trebuia trezit la realitate odată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:40 am

Deşi nu voia să îi spună asta pe faţă, totuşi fata decide să o facă: Eu una voiam să îţi mulţumesc. Acum am realizat că am greşit cum l-am crescut. Sper că bătălia cu tine va remedia comportamentul lui. Şi după se uită la Izaya, că el a venit cu ideea de a vorbi cu Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:46 am

Planul tău cumva, este să trezești toți zeii? Că așa acționezi. iar când aude primul cuvânt al lui Izaya, ii ia pe bruneți într-o dimensiune vidă, unde nu e absolut nimic, ca să nu știe nimeni. Știi, pentru cineva care am corupt in mulți ani de zile ești cam isteț. și ia un ton serios. Poftim? la care Damian Motivul pentru care te-ai cunoscut cu Shirley in ziua aia, a fost din cauza mea. Eu am forțat vantul ca tu să te uiti la casa ei și să faci sex cu ea. și brunetului îi pică fața.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:55 am

Hai dă-o dracu. şi se uită la el fără să îl creadă. E imposibil. E vorba de o altă dimensiune, o altă planetă. Au trecut 5 generaţii de atunci.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:02 am

De ce atunci există același tip de cuplu in fiecare generație? De ce personalitatea se repetă mereu? întreabă sec. Izaya nu știe cum să răspundă că da, e adevărat. Am avut grijă ca acest tip de cuplu de putere și dorință sexuală să existe până acum. Sau tu crezi, Shirley, că visele tale legate de viitor au venit așa din senin? și se uită la ea, serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:19 am

Ok şi care e scopul? întreabă confuză, ca să vadă dacă devine credibilă teoria lui sau nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:28 am

Toate cuplurile asemănătoare cu voi au avut datoria de a se inmultii si a creste in putere din generație in generație ca eu si ceilalți zei să ne întoarcem înapoi. și cam are sens. Că și ceilalți sunt asemănători cu alții din trecut. Dumnezeu sau mai bine zis Yahve a ținut prea mult monopol pe universul ăsta. Așa că da, planul meu e să trezesc pe toți zeii. Daar și ia o pauza Toți o să mă urască. Raven dacă rămâne așa cum e, va murii la naștere. Kaneki era prea slab pentru o luptă serioasă, Ragnar era pierdut pe drum și Hope era doar o slugă a raiului. și mormăie el. Singura variantă in care toti o să trăiască e cu mine de partea răului. Mă vor urâ toți,
dar mai bine așa decât să moară.

Izaya se uită la el și simte cum îl doare. Ti-ai ales un destin onorabil, dar dureros.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:36 am

Shirley se gândeşte puţin la toată treaba asta. Ok, deci te întorci împotriva lui Yahve trezind toţi zeii ca să faceţi voi regulile pe pământ. Daaar, asta nu explică cum ai ajuns TU să formezi toate cuplurile generaţiilor noastre.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum