Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:40 am

Tu de unde crezi că a venit cuvântul Inspită? și zâmbește șmecherește. Eu m-am ocupat doar ca cele mai compatibile cupluri să se fută. De acolo nu m-am băgat. Eu doar corup lumea, nu o controlez.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:45 am

Fata îşi pune mâna pe cap şi râde şi ea totuşi de situaţie. Dar nu înţeleg. Tu eşti Shiva şi Shiva e cel care s-a ocupat de cupluri, sau eşti Damian, care a fost un suflet reîncarnat care s-a ocupat de cupluri până când a decis să se nască şi el? Şi da, situaţia e super fucked-up.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:52 am

Uhm. E complicat că suntem aceeai entitate. Damian e numele de pământean, Shiva e mai mult memoria colectiva a tuturor zeilor distrugerii. Chiar dacă Damian nu a existat inainte, conștiința a fost acolo. și chicotește. Let me guess. E ceva mai mult cu Estelle decât traumă pentru Raven și Kaneki. Prea ai poftă de ea. și uite că Izaya nu e lup bătrân degeaba. Am o grămadă de voci, amintiri și viziuni in fiecare secundă. Ea e cam singura care mă poate obosii și liniștii. și oftează. O să ii fiu loial și o să îi dau ce vrea. Plătește o karmă mare oricum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:55 am

Ăsta e un subiect sensibil, că Shirley va tinde mereu să o apere pe Raven aici. Păi dacă erai conştient că aici o să se ajungă, puteai să nu o mai laşi însărcinată şi în depresie pe Raven, totuşi. Îi trezeam zeul altfel. spune pe un ton evident supărat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:57 am

Ea e zeul judecății. A trebuit să mă iubească și acum să mă urască la fel de tare. spune rațional. Bine că n-am dramele astea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:02 am

Brunetei tot nu îi convine situaţia, dar nu mai poate schimba nimic. Singura alinare o să fie când activează şi ea zeul ei şi află tot adevărul. apoi oftează. Sper ca următoarele generaţii să nu mai fie aşa grave ca asta. şi se gândeşte la copiii care urmează să vină acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:08 am

O să fie mai pașnic oricum. Nu mai corup pe nimeni. și chicotește. V-am chemat ca să vă zic atât adevărul, cât și două rugăminți, ca Damian doar. Care sunt? Păstrați vă rog secret ce vreau eu să fac. Că o fac pentru binele de mai târziu. A doua e mai emoțională... Ce? Uhm. Puteti să aveti grija de copii mei si ai lui Estelle? Ei nu au nici o vina. Că eu si ea nu o să mai avem voie pe pământ după tot ce va urma și vreau să trăiască și ei. Slăbiciunea mea sunt copii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:10 am

Nu. spune clar şi răspicat. De ce ai mai făcut copil cu ea? De ce trebuie să îl ţinem noi? Să-l ţină părinţii ei. Nu o să o chinui pe Raven să vadă zilnic pruncul tău făcut cu altă fată cu care fugi în lume. şi nici nu vrea să audă. Tu ai lăsat-o însărcinată, tu să îţi asumi. Ştiai ce va urma în viitor. Trebuia să nu mai faci copii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:15 am

Damian oftează. Well. Eu am încercat. și caută altă soluție. Măcar puteti să țineți secret? Sau vă șterg memoria? și e mai dur acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:20 am

Ţinem secret. Nu am chef să îmi mai povestească încă o dată Kaneki sau Raven când află şi ei adevărul. şi îşi dă ochiii peste cap, dar după trece peste rivalitatea asta. Sunt curioasă de cum o să fiţi voi exilaţi. Dar nu vreau să îmi spui acum. Cred că am terminat conversaţia. şi se uită şi la Izaya dacă mai are ceva nelămuriri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum