Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:59 am

N-am de gând să omor pe nimeni, mama. Doar să mă urască ca ei să trăiască. și o îmbrățișează. Cred că m-ai văzut cu Kaneki că intenția mea a fost sa îl fac puternic, nu sa îl urăsc .
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 3:01 am

Cecilia face clasica îmbrăţişare în care îl bagă pe băiat cu capul în sânii ei, ca un semn de protejare. Înţeleg.. spune blând şi îl mângâie pe cap. Dar o să trebuiască să faci cumva să mă mai vizitezi. şi zâmbeşte, ca să îl scoată din starea proastă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 3:08 am

Da, Cecilia e de vina că Damian e cu femeile cu sânii mari. O să încerc. Dar am o grămadă de probleme. Trebuie să găsesc un loc sau pe cineva ca să se ocupe de copii mei și ai lui Estelle. Fata asta își va sacrifica toată iubirea adevarata din viața asta ca sa ma ajute pe mine. O iubesc , cumva, și nu vreau nici ei să ii fac rău. Copii nu au nici o vină. și iar îl ia plânsul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 3:12 am

Si cam pana aici și cu iubirea de mama. Cecilia, fiica lui Shirley, normal ca o sa răspundă la fel ca mama ei, doar ca mai frumos: Sper ca știi ca e aproape imposibil sa ii bagi în familia asta. Mai bine nu ii făceai. Dar se oprește repede din vorbit ca să nu sune ca și cum îl cearta. Bănuiesc ca părinții lui Estelle o sa vrea sa ii tina pe copii totusi. Deci de ce te-ai îngrijora?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 3:16 am

Ți-am zis de asta pentru că știu că vei zice ceva de genul. și se calmează. Când mă refer că Estelle va pierde iubirea adevărată, nu mă refer doar la Kaneki, își va pierde și părinții.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 3:26 am

Oh.. Și asta o lasa fără cuvinte câteva momente. Ok, nu știu sa iti dau un răspuns acum. Dar o sa vedem ce decidem când va veni momentul. Universul le așează pe toate. Și nici nu are ea idee cata dreptate are. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 3:31 am

Ea mă iubește și plătește foarte scump pentru asta. O să am grijă de ea și de copii. și ridica capul. Chiar dacă Raven o să mă urască , de aflu ca și acei copii au probleme , vin imediat sa ii ajut. semne ca indiferent de situație , va ajuta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 3:34 am

Fata zâmbește și îl mai îmbrățișează o data. Ma bucur. Sa ai grija. Și îl sărută dragastos pe frunte, apoi ii da drumul. Bineînțeles că nici ei nu ii place acest viitor, dar dacă e singurul posibil ...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 3:37 am

Eu mă întorc la Estelle. Mulțumesc că m-ai ascultat. se ridica și ii zâmbește Zeu sau nu, tot băiatul mamei sunt. ca de încheiere.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 8:07 am

Cecilia îl aproba zâmbind și îl lasă să plece. Dupa își pune mana pe burta și se așează jos, va sa ia în capul ei iar povestea de la capăt. În timpul asta, deși Shirley și Izaya se întorc pe pământ, lui Raven nu ii spune nimeni nimic și are iar un moment in care o doare burta tare. Fuge la baie și vede ca începe sa tușească cu sânge puțin. Se uita la gura ei dar nu știe ce sa facă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum