Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 30 of 100 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 65 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:58 pm

Din cauză că esti însărcinată, corpul tău nu poate să țină în frau puterile cauzate de emotii. și o mângâie pe cap. Ma bucur ca esti ok.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:00 pm

Nu, nu aia. De ce am burta cusută şi nu mai simt trei copii? şi se ridică în fund să se uite împrejur agitată. Kaneki, unde e al treilea copil?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:01 pm

A murit. spune direct și se uită la ea. S-a întâmplat cand erai nervoasă.
În timpul ăla simte și Damian că a murit unul din copii, astfel ii curge o lacrima din obraz când doarme.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:05 pm

Când aude asta, imediat îi piere orice expresie facială şi se uită la el pierdută, apoi se uită în gol. Imposibil. Mai aveam o lună şi îi năşteam. Încă îl putem salva, cu magie. E destul de dezvoltat ca să supravieţuiască incubat. spune logic şi se ridică repede de pe pat şi iese din cameră. Unde e copilul? Să-mi dea cineva înapoi copilul! strigă pe hol alarmată. Oamenii se sperie de ea iar o asistentă vine încercând să o calmeze. Domnişoară, nu se mai poate face nimic pentru copilul acela. spune blând, doar că Raven mai are puţin şi îi vine să îi rupă gâtul. Tu dă-mi copilul înapoi că rezolv eu restul! şi se uită malefic la ea, că fuge şi ea de frică şi cheamă paza.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:12 pm

Kaneki o prinde de umăr. Sufletul a plecat deja. Nu se mai poate face nimic. zice adevărul ,cu o față neutră.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:20 pm

Raven se întoarce cu faţa la el şi cu ochiii în lacrimi. Dar nu apucă să spună nimic că vine paza alergând spre ei, aşa că singura variantă e ca Raven să facă o vrajă să uite toată lumea ultimul minut din viaţa lor şi se teleportează cu Kaneki laaaaa.....apartamentul în care au locuit când erau la liceu. De ce? Nici ea nu ştie. Nu e corect. Încă o lună mai trebuia să rezist. şi începe să plângă, că îşi permite treaba asta cu Kaneki. Tot ce mi-am dorit a fost să am o familie a mea cu copii sănătoşi, un soţ fidel şi iubitor şi să stau liniştită ca o eroină. Nu să am un zeu în mine, să merg pe alte planete, să am de-a face cu toate forţele astea mari. şi îşi lipeşte capul de pieptul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:33 pm

Kaneki o ascultă și o mângâie pe cap. Viața nu a fost dreaptă cu noi. Și eu imi doream același lucru. și oftează lung. Dar indiferent ce se întâmplă, nu te las singură. și mai ca e un deja vu din copilăria lor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:45 pm

Ultimele vorbe ale lui chiar îi dau ei un deja vu. Se gândea ce naşpa a fost că l-a lăsat pe Kaneki pentru că era euforică de la Damian, aşa că totuşi încearcă să îşi oprească plânsul. Rupe îmbrăţişarea şi se şterge la ochii. Scuze. Şi tu ai pierdut-o pe Estelle în toată treaba asta, nu numai eu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 1:51 pm

Estelle poate mi-a fost un suflet pereche. Dar cu mine nu a avut aceeași privire cum a avut cu el. și are o față neutră. Vreau să il opresc pe Damian. Are un plan foarte egoist. Mă vei ajuta? și întinde mâna.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 1:55 pm

Îşi revine şi ea cu dispoziţia şi nici nu se gândeşte prea mult că îl ia imediat de mână. Bineînţeles. Ţi-am spus că o să-i fac să plătească pentru ce ne-au făcut. Gata joaca. şi zâmbeşte, puţin malefic. Acum chiar era dornică să se bată cu ei. Apropo, acum că ţi-ai activat zeul, înseamnă că o să îi iei locul lui Lucifer sau doar că el te alimentează cu energie? începe subiectul ăsta, că pentru ea era încă totul în ceaţă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 100 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 65 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum