Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 16, 2022 10:37 am

Orice atinge este șters de pe fața pământului. Stai departe de el. Răspunde îngerul neutru. Damian se calmează fiind singur, dar simte mai multe forme de viață, aka Raven si zboară in spațiu după ea. Copii de acasă își recapătă puterile odată cu distrugerea medalioanelor alea btw.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 16, 2022 10:49 am

Ne-am recăpătat puterile! Vreţi să mă duc după Raven şi Damian? Îngerii pot călătorii în spaţiu fără probleme. îşi întreabă familia înainte, totuşi. Raven oftează când aude răspunsul îngerului, dar apoi vede că vine Damian către navă. Asta e şansa mea. îşi spune repede şi se duce către uşa de ieşire din navă. Problema era că dacă el atinge nava, o să fie ştearsă de către el, deci trebuie să iasă ea. Îşi face o vrajă de protecţie ca să nu mai trebuiască să poarte costum şi să o recunoască repede. Dezavantajul era că vraja aceea putea dura doar câteva minute în spaţiu. Apoi iese pe uşă şi se apropie puţin de el. Damian, sunt Raven. Eu şi copiii suntem bine. îi transmite prin gând, puţin timid totuşi şi cu garda sus, că nu ştia dacă mai e conştient.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 16, 2022 10:52 am

Cum este posibil? Răspunde imediat , având și un zâmbet pe față. Dar de apropriat nu se aproprie ca să nu îi facă un rău. Damian vă e ca o otravă acum. Să revină la normal mai întâi. Răspunde Izaya direct.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 16, 2022 10:59 am

Se simte si ea mai relaxată acum că ştie că nu a uitat de ea. Adulţii ne-au teleportat pe insulă înainte să explodeze nava. Toţi sunt bine. şi zâmbeşte şi ea. S-a terminat bătălia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 16, 2022 11:03 am

Nici bine nu se relaxează că diavolii și îngerii rămași se duc către el. O teleportează pe Raven puțin mai departe de el și energia lui șterge creaturile. Mă bucur că trăiți și sunteți bine. Dar dintr-un motiv îngerii și diavolii vor să mă anihileze. Mai bine stau departe de voi până se lămurește situația. fiind matur aici.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 16, 2022 11:18 am

Poftim?! Doar fă-te iar ca înainte şi lămurim acasă. spune rezonabil. Nu ai unde să te duci altundeva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 16, 2022 11:34 am

Nu știu cum. Sunt confuz complet și nu vreau să vă rănesc. și da, se referă la Raven și la copii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 16, 2022 11:41 am

Raven începe să se simtă super prost când aude asta. Vraja mea nu mai ţine mult. Trebuie să mă întorc în navă.. Dar nu vreau să te las să pleci singur. Doar nu o să pluteşti prin univers până ţi se epuizează puterile.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 16, 2022 11:46 am

Voi încerca să stau aproape de voi, dar pe altă planetă până se liniștește situația. Nu vreau să risc ceva aiurea până nu mă controlez complet. acasă Kaneki mormăie Mă bucur că suntem bine, dar Damian cam exagerează cu drama.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 16, 2022 12:15 pm

Dramă ca dramă dar pentru Raven era important, că mai avea mai puţin de două luni până năştea şi bineînţeles că nu voia să rămână singură. O să caut o soluţie acasă. Promit. îi spune de final şi deja se apropie de navă, că expira timpul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum