Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 73 of 100 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 12:23 am

E o poveste lunga. încearcă să rămână rațional. O strânge de mână pe Raven totuși, că el încă mai tremură și are frisoane ca efect advers. Dar încearcă să fie normal Bună Hope-chan. și își schimba comportamentul pentru ea că ii e ca o soră.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 12:26 am

Hope îi vede pe amândoi că sunt foarte tensionaţi şi îi ia în braţe pe rând. Vreţi să beţi ceva? Poate vă ajută. Sau să staţi jos? Damian, mamele tale sunt la masa aia din stânga. îi face o mică introducere.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 12:32 am

Akame zambeste malefic. Hai la noi, Damian. zise cu o atitudine falsă. Damian oftează. Trebuie să vorbesc cu ele, mă întorc. ii zise lui Raven. Cum Damian e între gemene, argintia zise Încă nu-s gata actele de renegare, fostule. și se uită urât la el. La care Damian cu tupeu Având in vedere cum arătați voi, ca două super modele si eu ca un super model, mai bine că suntem foști. Era dubios cand ieșeam in oraș așa și voi mă luați cu băiatul mamei. și începe să râdă. Akame apreciază umorul și chicotește, că avea dreptate. Plus că a fost complimentata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 12:39 am

Raven se întoarce la masa la care era şi familia ei, cu tot cu copil. Vine şi Hope pentru că voia toată povestea, dar cel mai uşor Raven îi pune mâna pe frunte şi i-o transmite ca o filmare. Hope roşeşte şi se agită puţin. Ok... Înţeleg. apoi trage cu ochiul la Damian. Cum tremura la început şi momentul de panică din maşină îi dau puţin de gândit. Îngerii au un calm interior mai mare şi pot calma o persoană printr-o simplă vrajă sau contact fizic. Dacă e nevoie, îl ajut eu pe Damian-nii-san. îi spune lui Raven şi acum stă puţin cu ochiii pe el să vadă dacă va mai tremura sau ceva. Movalia se simte naşpa că ea nu are abilitatea asta ca să îl ajute pe Damian şi iar se simte inferioară lui Estelle. Înainte să se termine cei doi ani, Vishnu şi Shiva au făcut un pact ca Raven/Vishnu să păstreze puterea îngerilor de a-şi aprinde părul când sunt excitate, dar doar atât s-a putut.
Cecilia ascultă discuţia dintre cei doi paşnic. Asta contează doar dacă vom mai ieşi pe viitor în oraş. Dar deocamdată eşti exilat. zice simplu. Îşi pune un umăr pe masă şi capul în palmă şi se uită la el şi Akame cu un mic zâmbet pe faţă. Ea încă îi vedea ca familia ei, că na, doar realitatea asta o are în cap. De amintirile cum că a fost căsătorită 10 ani a încercat să uite totuşi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 12:46 am

Damian simțea că ele se simt trădate urat de el, așa că zice.Chestia asta de zeu imi macină mintea. A trebuit să fiu responsabil de multe destine. Dacă v-am rănit, imi pare rău. și se uită la fiecare. Argintia încă are pică pe el. In momentul in care am zis tot am si acceptat că rămân fără părinți. Nu mă mai implic. Am salvat pe toată lumea,  acum imi pot duce viața de familie liniștită. dar Akame e bagacioasa. Si cu copilul ala ce e? Pe scurt. Zeul meu si al lui Raven au facut dragoste doi ani si asa a aparut Kasen. Complicat. Dar il consider tot al meu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 12:50 am

Cecilia se uita mirata. Deci ei au făcut copil dar tot voi trebuie sa va ocupați. Nu te deranjează?zice neutru. În calitate de mama cu un bebe, nici ea nu o sa fie hater la adresa altui copil. Oh și ala e copil de zei. Sigur nu e periculos sa il țineți pe pământ?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 1:03 am

Complicat. și Akame se bagă. Explică ce și cum a fost cu Raven mai întâi
la care el, simplu , le ține de umeri Vă arat mai bine. și cu puterile de zeu, le arată doar toată acțiunea, fără să o simtă însă. De la avalanșa de viziuni și sentimente de când s-au sărutat, de cum în timpul sexului amândoi simțeau toate versiunile lor ce făceau iubire în timp până la orgasmul foarte lung și vederea tuturor versiunilor lor care au avut orgasm în timpul respectiv. Akame e șocată Poti asa cu oricine? și se uită la el. Nu. Doar cu cine imi e suflet pereche. și zâmbește pașnic
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 8:39 am

Cecilia asculta atent si parca ii place și ei cum suna. E mai mult decât sex. Cum știa ca și ea a fost suflet pereche cu el în multe universuri, o face sa fie tentata de cum s-ar simții. Suna bine. Bănuiesc ca a meritat sa o faci cu Raven in schimbul dereglarii mintale? Îl întreabă și trage cu ochiul la Akame. Ar fi vrut și ea sa il sărute ca să vadă cum e acel sentiment.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 10:41 am

Să zicem că da. și chicoteste. Eu cam trebuie să mă duc. și o pupă pe obraz pe Akame, dar când o tine de barbie pe Cecilia, pupilele ii se fac mari și roșește, atât el și Cecilia văd și simt multiple versiuni ale lor foarte aproape de primul lor sărut. Inima ii bate tare și e plin de senzații Vreau să o sărut….. , se aproprie de ea și mai mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 10:47 am

Când îl simte aşa aproape, o trece şi pe ea un fior. Simţea cum îi vine să tremure de emoţii şi când vede toate versiunile lui care sunt împreună cu ea, simte că îşi trezeşte toate sentimentele pentru el. Damian, sărută-mă! îşi spune în gând şi îl prinde cu o mână de haină ca să îl tragă către ea. Erau atât de apropiaţi că îşi simţeau respiraţia unul celuilalt.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 73 of 100 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum