Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Dec 24, 2022 11:36 pm

Mă cațăr eu și tu explodezi butoaiele și le ascunzi. ii spune simplu. Că doar el are forța fizică de a îl cara pe Jimin care sigur e rănit. Și fiind faptul că Jimin, Serena cât și Damian înnebunesc din dragoste, mai că se înțelege de ce sunt ei așa apropiați, hehehe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 25, 2022 12:15 am

Ok. îl aprobă şi după încep să se pregătească cu tot ce e necesar. Au şi o trusă de prim-ajutor la îndemână pentru Jimin. Dar de el mai are şi Serena grijă, că merge mai pe după-amiază să-l viziteze şi să-i dea veştile bune. Ţi-au mai făcut ceva azi ăia? îl întreabă imediat ce intră pe uşă şi o închide cu grijă în urma ei ca să nu facă gălăgie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 25, 2022 1:23 am

Eh. M-au batut cu pumnii doar. Sunt ok. și chicotește ca să o facă să se simtă mai bine. Shiva în schimb era pregătit de acțiune.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 25, 2022 9:29 am

Seara asta te scoatem de aici. Vin Shiva cu Vishnu. Ii spune in soapta si se apropie de el. Tata o sa fie ocupat ca organizam o petrecere. 
Iar ca tot veni vorba de ei doi, Shiva cu Vishnu erau pe drum. In curand ajungeau la plaja.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 25, 2022 1:05 pm

Jimin zâmbește cald. Mă pot baza pe ei. zise liniștit acum. Shiva in schimb era stresat ca e o chestie contra timp. Nu avem timp , așa ca o sa fiu cât de rapid pot.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 25, 2022 2:16 pm

Mai intai ma vad cu ei, apoi vin sa te eliberez si ma intorc sa il distrag pe tata la petrecere cat timp voi fugiti. Si pentru ca probabil nu va avea timp mai tarziu, il saruta acum pe buze. Cincisprezece ani. Ai grija sa nu mori. Si zambeste cald. Vishnu cu Shiva ajung aproape de plaja unde ii asteapta o servitoare si trebuie sa vina si Serena.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 25, 2022 2:51 pm

Jimin da din cap aprobator și sta cuminte. Shiva cu Vishuu stau undeva fără oameni prin preajma. Sper sa vina ca îl vreau înapoi. spune emoțional, ca își permite.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 25, 2022 3:00 pm

Vezi că ai o misiune importantă. Trebuie să rămâi concentrat. îi spune în şoaptă şi îl strânge de mână. Serena ajunge la cei doi şi, de emoţionată ce era, îi ia repede în braţe. Ah, sunteţi bine! dar imediat după vede bandajele de la picioarele lui Shiva şi îl priveşte în ochii. O să vă fac dreptate cumva, promit. Vishnu o îmbrăţişează şi ea cu drag. Ok, Jimin e în turnul ăsta, la ultimul etaj, la geamul care nu are lumină. Nu am avut timp să fac rost de chei aşa că o să-i tai lanţurile cu un topor şi după vă descurcaţi voi. le spune serios. Vishnu dă din cap şi spune şi ea: Ideea e să fim silenţioşi. Shiva o să urce după el şi eu o să aştept la cai în căruţă ca să plecăm repede. Dar în caz de probleme avem şi nişte butoaie cu praf de puşcă pregătite să le explodăm ca diversiune. şi îi arată şi sfoara, pe care o ia blonda sub pelerina ei. Mă duc la el, vă arunc sfoara de sus şi îi tai lanţurile, apoi trebuie să fug înapoi la petrecere ca să nu bănuiască tata nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 25, 2022 3:25 pm

Așa facem. Aștept momentul când arunci sfoara și ma voi urca repede după el. zise mai concentrat de data asta, ca trebuia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 25, 2022 3:33 pm

Serena dă din cap şi fuge repede la Jimin. Pe paznic îl minte că îl caută tatăl ei într-o cameră în care de fapt nu era nimeni, şi intră la blond cu toporul şi sfoara. Trebuie să mă grăbesc că lipsesc deja de mult timp de la petrecere. şi leagă sfoara de un stâlp, apoi i-o aruncă jos lui Shiva. Apoi scoate toporul şi inspiră adânc. Se uită la blond şi dă cu toporul în lanţ, puţin mai departe de braţele lui ca să nu îl taie pe el naiba.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next

Back to top


Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum