Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 2:10 pm

Când vede asta el se calmează imediat. E iar Damian cu ochii lui normali. Asta e tot ce voiam să știu. Mersi. și oftează lung. Trebuie sa le zic dracu ăstora să se ferească de el de mai are ochii aia. E ultimul nebun in pula mea. Ufff. De-aia nu e bine ca un zeu să aibă probleme mentale. Uite ce prăpăd a făcut cu Cecilia a lui. Da-o dracu de treaba. Acum chiar sunt eu de acord cu ce la pus Akame să facă ca să se potolească dracu cu obsesiile lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 2:16 pm

Când nu mai simte nici un pericol, Vishnu retrage lanţurile de pe el. Chiar tu ai zis că ai vrăjitoare puternice. Bineînţeles că o să fie bine. Asta cât timp nu îţi pierzi tu controlul şi le ataci. îi explică blând şi îl mângâie pe cap.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 2:23 pm

Am o legătura strânsă cu ele. Știu ca nu pot fii cu ele așa ca le las in pace. Ma dedic lui Estelle dar știi și tu Vishuu. Măcar să le știu in siguranță. oftează lung și se întinde. Coaie ai fost ultimul groaznic. Ce e cu arma aia? Ești diliman la cap? Cu aia distrugi planete in pula mea, nu te bați cu ea. zise uracios către frasu. Eu sunt un zeu al distrugerii. Nu am puterea lui Shiva dar tot pot sa distrug totul in cale. Chiar tu ai zis sa nu mai abuzez de energia aia. Așa ca am pus-o intr-o arma. ii Răspunde uracios Apreciez ca te duce capul. Dar ba, fii așa cu alții. Nu cu mine. Îmi pare rău. la care Jimin Am eu grija de tine. Doar sunt fratele tău. și îl mângâie pe cap. După cu puterile lui de zeu face ca totul sa fie la normal ca înainte ca Damian sa facă pe tacanita cu coasa.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 2:30 pm

Vishnu râde de conversaţia lor, că îi sunt dragi amândoi. Bun, atunci eu v-am lăsat. Şi fix înainte să se teleporteze, îl sărută pe Damian pe obraz. Ăsta-i pentru Shiva, nu pentru tine. apoi dispare de acolo şi o lasă iar pe Raven la conducere. Serena vine înapoi cu Estelle şi copiii. Măcar nu a murit nimeni. şi oftează. Şi ştim toţi toată povestea. dar merge să îl tragă pe Jimin pe ureche. Tu ai zis în prima viaţă că o să conduci vampirii alături de mine şi o să îi înmulţim dar mi-ai dat doar doi copii. Păi e corect?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 2:41 pm

Pai draga mea, eu nu am insistat ca voiam timp cu tine. Doar noi doi. ii Răspunde și el și se strâmba ca îl doare.
Damian in schimb se duce la Estelle. Estelle, îmi pare rău. Nu știu ce ma apucat. Am înnebunit din cauza vieții aleia. Dar bine ca știm tot. Acum știu inclusiv de ce o tot visez pe Cecilia. Ca îmi e primul meu suflet pereche la care am făcut dracu in patru. Uff. O să trag cu ochiul câteodată să văd de e ok. Dar doar atât. Așa cum sunt cu Raven, sunt și cu ea.

Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 3:03 pm

Estelle oftează şi îl ia de mână. E ok. Mai bine lăsăm aşa. zice ca să nu mai deschidă iar subiectul despre Raven sau Kaneki. Sper însă să nu mai fie nevoie să înnebuneşti prea curând.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 3:08 pm

De acord. Hai să luam masa. Atât pentru noi, cât și pentru Lenalee. și schimba subiectul ca sa se relaxeze și ei.
Jimin însă se uita la Serena. Cam trebuie sa le zic brunetilor de faza asta. De mai îl ia cu capul sa se ferească de el. și oftează lung.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 3:25 pm

Du-te şi spune-le. Noi te aşteptăm aici. spune simplu şi îl sărută pe buze. Vine şi Hope cu gemenii ei în braţe. Iar Estelle merge tăcută cu Damian. Crezi că te-au ajutat cu ceva amintirile astea? Vrei să schimbi ceva? îl întreabă ca să facă conversaţie pe drum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 3:35 pm

E trecutul meu, Estelle. zise simplu. Ele sunt relațiile mele de om. Acum sunt un zeu. Iar din postura de zeu, îmi pot îndeplinii destinul doar cu tine. și ii zâmbește drăguț și o ia de mână.

Între timp Jimin se teleporteaza. Cecilia era acasă cu Jin. Akame era cu părinții ei. După toată povestea ei cu Damian , argintia chiar vrea sa aibă o legătura serioasă cu mama ei, Shirley. De-aia vrea sa aibă ceva timp cu ea cat timp Ceci e cu fiul lor. Însă Jimin apare in mijlocul celor trei.
Am o veste nașpa. E legată de Damian. la care Izaya se uita la el.Ce s-a întâmplat ? întreabă scurt.Well. El e un zeu ce trăiește veșnic. Iar câteodată când are un șoc înnebunește. A avut acum unul iar eu de unul singur nu îl pot oprii. A ajuns la același nivel cu mine. Doar ca el nu ii pasa de nimic, nici de propria lui viața. Abia doi zei l-am putut calma. argintia când aude asta e in stare de șoc. E la același nivel cu Jimin? Vai de capul meu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 3:41 pm

Înnebuneşte în sensul de sinucigaş? întreabă şi Shirley mirată. Şi există vreo rezolvare sau ce vrei să facem? Că na, bruneta s-a dat cam în spate de când e vorba de zei pentru că o depăşeşte situaţia. Plus că pe ea o interesează dramele din dragoste, nu dramele universului. Iar acum a observat că Vishnu cu Damian se pricep să conducă zeii deci nu îşi făcea griji... până să audă că unul dintre lideri e nebun.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum