Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 100 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100

Go down

Kanie Mansion - Page 100 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2023 8:58 pm

Cu cat sta a mea mai mult cu el, își va aduce aminte puțin câte puțin că sunt eu. Dar cum suntem aceeași persoana, va face asta din cauză că deși îl urăște pe Kaneki, e sotul prietenei lui Cecilia. Vrea să îl domolească pe Damian ca să nu riște ceva. zise pe scurt. La mine trebuie un mental breakdown legat de iubire. Inițial mă gândeam la sex cu nervi. Dar Nah. N-am chef. Am treaba. Va trebuii să fiu cu el singura, să mă salveze și să fie răpit ca să il găsesc intr-o stare foarte nașpa ca să fiu disperata și să il scot de acolo. zise pe repede înainte treaba cu ea. De e o situație tensionata cu vânătorii aia, as putea face asta atunci.

Jimin oftează lung. Mnoh tu ai relația ta cu el și cam te ocupi de destinul lui de la distanță. Ai vesti din Celestia?

Akame își amintește ceva, dar nu ii zice lui Jimin. Face pe prostuța că nu e nimic in Celestia asa ca blondul o crede. Dar de fapt chiar erau multe bârfe legate de ei. Ii zice doar lui Vishuu. Nu vrea să audă Jimin că s-ar supăra. Speaking of. Chiar am vesti urate tare dar cam ascund de Jimin că e din vina lui. Sunt mulți zei care cam văd ce se petrece. Va trebuii să fii fără milă Vishuu. Tu încă ai imaginea okey că te-ai luat de ei.

Kaneki in schimb era in patul lui si dormea dus. Se gândise doar la Raven , va vrea ca după misiunea asta sa vorbească cu ea când nu sunt stresați.

-------
Since too many posts were made, this topic has been divided automatically. You can find the rest of this topic here :
https://rpg-zone.all-up.com/t35-kanie-mansion
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Page 100 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum