Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 24, 2023 2:57 am

Sigur. Îți trimit locația după apel și ne vedem maine. Am nevoie de tine ca sa termin cât mai repede. Doar nu fii stresată. Te iubesc. ii zâmbește pașnic si se întinde in pat. El era destul de stresat si nu voia ca si Estelle sa fie la fel.

Okey. Ne vedem maine. Îmi e dor de tine si te iubesc. Noapte buna. ii Răspunde încercând sa rămână cât se poate de calm. Că si Kaneki voia să se termine mai repede. Chit ca se va certa cu Damian ziua următoare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 24, 2023 9:56 am

Asta o face să se mai calmeze, că nu voia ca el să se bată fără ea cu un inamic aşa important. Şi eu te iubesc. şi închide apelul apoi se întinde în pat privind tavanul. N-am încredere în Raven şi Kaneki. Damian are cea mai bună sinergie în luptă alături de mine, nu de ei. spune încet şi posesiv, apoi închide ochii.

Raven închide şi ea apelul şi îi trimite locaţia lui Kaneki. După se întoarce la cort şi intră ca să-şi ia ghiozdanul cu ea afară. Noapte bună, Damian. îi urează simplu. Le-am trimis lui Kaneki şi Serena o locaţie la mijlocul drumului unde să ne întâlnim, să facem un plan. Dacă pare că pierzi bătălia, o să intervenim bineînţeles.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 24, 2023 11:06 am

Noapte bună, Raven. ii zice simplu și el. Mersi că faci tu paza in seara asta. De simt că esti in pericol, ma trezesc imediat. De plan vedem cum facem mâine că o sa vina și Estelle. zise pentru Raven. Va trebui sa vorbesc cu Akame sa vad daca Estelle e apta sa lupte. Cat si sa stiu de Hope si Ragnar. zise pentru el partea asta.

Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 24, 2023 12:34 pm

Vine şi Estelle? întreabă mirată şi se opreşte în fund înainte să iasă din cort. Zeul ăla a zis că să te lupţi singur.. apoi oftează lung şi încearcă să se calmeze, ca să nu pară că-l ceartă sau ceva. O bătălie cu un zeu mi se pare periculoasă pentru oricine nu are un zeu în el, inclusiv pentru Serena, dar ar fi imposibil să îi spunem ei să stea deoparte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 24, 2023 4:23 pm

Am încredere in ea. Estelle trebuie atât să lupte cât și să îmi vindece rănile de pățesc ceva. Nu o subestima te rog. spuse Damian ferm. Vedem maine cum facem ce si cum. Ultima oară s-a terminat cu mine împușcat din cauza nervilor și zău că nu mai vreau. Sunt extrem de stresat si nu vreau să mai îmi facă careva nervi că aș face extrem de urat. Am iertat ieșirea ta si a lui Akame de data trecută. A doua oară nu mai iert. Oricine de mai face așa data viitoare, ii fac bagajul si acasă. Am nevoie de colegi care știu să facă ceva , să aibă tupeu cât să o spună dar fără să facă pe șefii. Că in echipa asta nu exista un singur sef, ci diferiti lideri care preiau inițiativa atunci când simt ca sunt cei mai buni pe moment. spuse direct dar fără să o certe , că e valabil pentru tot grupul. E valabil atât pentru el, pentru Raven, Akame cât si Kaneki. Și zău că ii spun asta si celeilalte mai târziu dacă chiar vrea să stea cu noi. N-am eu chef să le văd pe astea cum se bat in loc să coopereze. zise Damian de parca ar fii fost Raven ce s-ar lua de Damian si Kaneki.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 24, 2023 4:32 pm

Ce repede te-ai aprins. zice şi chicoteşte. N-am subestimat-o pe Estelle şi nici nu mă mai gândeam la cearta aia. Am zis doar că zeul ăla voia să te lupţi singur. şi scoate din ghiozdan o sticlă de vin. Voiam s-o beau singură afară, de asta venisem după ghiozdan, dar pare că ai şi tu nevoie de nişte alcool. şi îi întinde sticla.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 24, 2023 11:31 pm

Hai mersi. Aveam nevoie. si scoate repede din ghiozdanul lui doua pahare pe care le spală cu magia. Toarnă in fiecare pahar si ii da si ei. Paharul lui îl pune pe jos cât sa ruleze o tigara cu câteva grame de iarba, ce ia rămas de data trecută. Trage un fum si ia o gura, avea nevoie. Legat de zeul ăla. M-as lupta singur cu el, dar cred că e periculos. In schimb de ne luptam toți cu el tare îmi e ca i-ar face aia ceva lui Jimin. Dintre astea doua opțiuni, prefer sa ma lupt singur. zise rațional.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 24, 2023 11:45 pm

Raven pune ghiozdanul la loc şi se aşează în fund pe salteaua ei. Îşi aprinde o ţigară normală şi deschide fermoarul de la cort, ca să iasă fumul pe acolo. Da... Sigur o să facă urât dacă sărim toţi pe el. Eu mă gândeam să ne băgăm doar dacă se pare că pierzi lupta. Dar era bine să mă bag doar eu cu Kaneki, că în cazul unui atac naşpa, pe noi ne salvează zeii. explică de data asta mai frumos şi bea nişte vin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Apr 25, 2023 4:12 pm

Nu as avea o problema dacă e să fie asa. Dar fiecare vrea să facă ceva. Probabil o să mă lupt alături de Estelle. Dacă suntem in pericol, veniti voi. De se întâmpla sa se distrugă planeta, as vrea sa plecați toti. fiind vorba de o bătălie a zeilor, se aștepta la cel mai rău scenariu. Mă gândesc cum să il inving de unul singur ca in caz de nu am ajutoare să il infrang eu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Apr 25, 2023 7:23 pm

Dacă vede că iar zice de Estelle, nu mai insistă. O să ai zeii alături de tine dacă e gravă treaba, nu te îngrijora. spune cu un mic zâmbet. Totuşi, înauntrul ei era preocupată că nu mai putea lua legătura cu Vishnu de 2 zile de când s-a certat cu ceilalţi, ceea ce înseamnă că nu se putea baza pe ea să prevadă viitorul. Eşti o încăpăţânată, dar ştiu sigur că nu m-ai lăsa să mor, că asta înseamnă că mori şi tu. zice scurt în capul ei, apoi dă paharul ăla de vin pe gât. Ah ar trebui să te las să dormi, nu? şi râde puţin, că avea o temere să nu devină momentul awkward între ei doi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum