Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 11:45 am

Unde e Raven? Unde e Cecilia? îl întreabă pe blond in cap, ca nu mai are puterea sa zică ceva la cât de plin ii e capul de morțile vrăjitoarelor. Dar nici nu ii dă voie blondului să ii zică că ii da un pumn in stomac. Jimin se uita uracios tare la el și ii da un cap in gura. Damian in schimb nu știa deloc cine e el, dar știa cine e el. Astfel cei doi gemeni se bat exact la fel, ca doi vampiri, ca doar s-a antrenat cu el vieți întregi și e și el unul acum. E cu viteza , cu gheare , mușcături , bătaie fizica. Nu știi cine ești așa ca te Bati ca mine? Ce drăguț. zise șmecherește
Pe cât de mult îmi place să îl văd ca se lupta fix ca Jimin , nu îmi place ca nu se poate controla. și oftează lung. El vede moartea ei acuma într-una. Cred ca nu ar fii chiar indicat. ca da, Ragnar s-a uitat in capul lui câteva momente.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 11:49 am

Mă gândeam că, cu puterea ei aveţi mai multe şanse să-l doborâţi. şi stă cu Ragnar deocamdată, dar şi oftează . De când cu voi zei, puterile mele de înger nu mai sunt aşa folositoare. se plânge puţin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 12:01 pm

Tu ma completezi pe mine așa cum Estelle îl completează pe Damian. Nu te descuraja. zise simplu ca sa nu se simtă nici ea prost.
Vezi ca nu ești eu, Damian. zise uracios Doar zi-mi unde e Raven și Cecilia. si îl privește rece și urat. Jimin ar vrea sa zică ceva , dar așa cum Damian îl vede pe Jimin ca se schimba într-una , in ochii blondului și Damian s-a schimbat , era Raven cu privirea și heterocromia lui Damian. Ceilalți tot pe Damian îl văd, dar Jimin o vede pe ea. Ce dracu? și imediat vrăjitoarea din capul lui Jimin invoca 3 golemi ce se duc după el și îl ataca cu fulgere. Blondul se ferește. Vai de pula mea e fix Raven. Aia e. O să îl bat cum o bat eu pe ea. ca doar Jimin le e sensei la amândoi , helau.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 1:12 pm

Serena era afară cu Estelle şi copiii, dar printr-o magie trage cu ochiul la bătaie. The fuck? De ce s-a transformat în Raven? întreabă confuză. Faza asta o vede şi Estelle şi se încruntă. Mereu e cu gândul la ea..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 1:22 pm

Jimin se bate cu ea ca cea reala. Doar ca Damian fiind conștient acum in toate universurile , știe și trucuri ascunse pe care Raven reala nu le știe. Cat timp Jimin ii zâmbește șmecherește și ii da pumni , diabolica de Raven invoca un cap de schelet uriaș din pământ ca sa îl mănânce pe blond. Jimin se teleporteaza imediat.Coaie vraja asta e diabolica. Bai nu te mai uita la versiunile ei diabolice. Trișezi. zise uracios. Movalia chicoteste și se face in….. Cecilia. Nu mai știi cine ești dar te-ai calmat și ma iei mai ușor? zise liniștit după sperietura vieții. Bruneta are in mâna o coasa neagră , cu un tigru gri la care la capătul lamei e o dunga roșie cu flăcări negre. Se teleporteaza lângă Jimin. Vezi ca vrăjitoarele mele nu sunt slabe de sunt la mâna mea. chicoteste drăguț și lasă coasa jos, e o explozie uriașă ce ia lovit grav pe amândoi. Jimin a trebuit sa pună repede o bariera peste amândoi ca sa nu moara.
Nu știu care din ele e mai rea. Raven diabolica ori Cecilia diabolica cu puteri de zeu. zise Ragnar in stare de șoc.
Vishuuuu, Damian se bate ca una din gagicile lui și e ultimul sinucigaș. Are o coasa ce explodează tot in pula mea. Noroc cu Jimin ce a pus o bariera peste amândoi in timpul exploziei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 1:39 pm

Serena s-a speriat puţin pentru Jimin, dar când vede că e bine, răsuflă. Şi cum e prietenă bunicică cu Raven şi prietenă foarte bună cu Vishnu, le strigă în gând să se uite şi ele. Ce dracu? A înnebunit şi se foloseşte de noi malefice din alte universuri? întreabă surprinsă. Totuşi, parcă a mângâiat-o puţin la orgoliu că s-a transformat în ea şi Cecilia (pe Ceci nu e geloasă, e ok).
Dar Vishnu e mai logică: Aveţi nevoie de ajutor? Vin eu şi-l închid.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 1:47 pm

Jimin se depărtează de bruneta Trebuie sa ii iau coasa aia imediat. zise concentrat. Bruneta avea pe coasa un lanț la mâner ce se întinde la infinit. Astfel deși Jimin e departe de ea, nebuna cu coasa o arunca și la fiecare lovitura pe pământ provoacă o explozie mare. Yep. Coșmarul lui Jimin, nu se poate apropria ca nebuna e sinucigașă, nu poate sta departe ca o arunca și misca coasa aia într-una. Nu are ce sa facă decât sa fuga. Nu vrei sa te Bati cu mine ? Nu ziceai tu ca te iau ușor? striga drăguț Te omor ma ca o consideri pe Cecilia mea o slaba. zise autoritar. Uite ma ce iubire efectiv nebunească are și Damian.
Vai de capul meu. Aia e o arma de distrugere in masa. Cu aia nu te bați. și pune repede o bariera peste el și Hope. La câte explozii face nebuna, just in case.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 1:52 pm

Zi Shiva! Vrei să mă bag? O să fac un moment drăguţ între ei doi, promit. strigă la el în gând. Avea un plan diabolic de care Raven nu ştia, doar aştepta semnalul. Iar Serena o ia pe Estelle cu copiii pe partea cealaltă a planetei, ca să fie în siguranţă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 19, 2023 1:58 pm

De îl poți potolii pe tacanitul ori tacanita asta cu coasa da, fa ce vrei. Dar doamne Iartă-mă sa faci o arma cu puterile lui de zeu chiar e o chestie nebunească. zise simplu.
Bai potolestete. Distrugi tot in pula mea cu coasa aia. Chiar vrei sa o rănești pe Estelle, Serena cât și copiii? striga la el. Se oprește. Ai dreptate. Nu știu cine mai sunt eu. Dar am râca pe tine. Așa ca…. din Cecilia devine in rivalul lui, Izaya cu puteri de zeu. Face 5 clone in care toate au Susanoo pe ele.Ma scoate din minți mai rău ca Izaya pe vremuri. Sa-mi bag pula. Ma bat acum cu Izaya cu puteri de zeu. și invoca și el 5 bestii cu cozi. E o lupta ca pe vremuri cu brunetul , dar mult mai cinstita.
oh. Asta îmi place. 5 avatare de susanoo și 5 bestii cu cozi care se bat? Nice.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 19, 2023 2:05 pm

Ah, s-a făcut în Izaya. Păcat. Voiam să-l prind ca Cecilia.. spune şi oftează, dar tot se teleportează acolo. În calitate de zeul al echilibrului, trebuie să te opresc, Damian. spune varianta mai plictisitoare şi vin nişte lanţuri din pământ care îl prind de mâini, picioare şi îi neutralizează puterile. După vine în faţa lui cu holograme de la Cecilia care era la cafea cu Akame şi de la Raven care se juca cu copiii (holograma cu raven era fake bineînţeles, că Vishnu şi Raven au acelaşi corp). Sunt bine amândouă. Dar dacă nu te opreşti, atacurile tale o să atingă planeta pe care sunt ele. zice şiret şi ridică din umeri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum