Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 14 of 26 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 02, 2023 4:49 pm

În viaţa următoare? Agh, nu mă fă să mă gândesc la asta acum. şi se gândea la pierderea lui Kasen. Dar apoi îi vine o soluţie în cap: De fapt, după ce ajunge destul de mare şi trezeşte toate puterile de zeu, nu o să mai moară la resetarea universului şi nu o să mai fie aşa sensibil la pericol. Abia aştept să stau fără grijile astea. Până atunci trebuie doar să-l ţin în viaţă. Vânătorii ăia de zei au început să facă belele pe mai multe planete pe care se bănuieşte că mai vin zei. Presimt că o să se mai întoarcă şi după Kasen. îşi spune îngrijorarea de mamă. După îi vede pe băieţi cum vin şi are încă o idee: Să nu te superi pe mine. zice scurt către Akame şi îi face cu ochiul, apoi merge la Damian şi îl ia în braţe drăgăstos. Mersi că îl suporţi pe soţul meu nebun. spune chiar sincer, apoi, cât încă îl îmbrăţişa, pune o mână pe umărul lui, îşi apropie buzele de urechea lui şi îi şopteşte: Mi-ar plăcea să repetăm ce am făcut acum câţiva ani, ştii, înainte de foursome, dar doar noi doi, să zicem.. de încă 9 ori. spune lent în timp ce se uită în ochii lui Shiva. Nu rupe contactul vizual. Mai mult nu-i face lui Damian, ca să nu o deranjeze pe Akame. Ai belit-o fraiere. Am aflat. zice în gând doar către soţul ei şi rupe îmbrăţişarea cu Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 02, 2023 7:36 pm

Argintia dă din cap aprobator și face ca ea. Ar fii fost deranjata de nu ii zicea înainte cât si de facea mai mult.  Shiva face ochii mari când aude propunerea lui Vishuu către Damian, argintiul in schimb era mirat de propunerea ei. Singurul răspuns posibil pe care îl putea da e: De mi se permite, sigur. dar ii zice in gand Vezi că cu mine nu îți mai simți picioarele de o facem de încă noua ori. si chicoteste , Shiva voia să se ia de ei, dar e oprit când aude ce a zis Vishuu pentru el. Ai aflat ce!?!! zise deranjat in gand si el. O vede si el pe argintie cum îl ia pe Damian de mâna si se pun pe banca. Crează o cutie cu popcorn in mana si ii zice lui Damian la ureche Incepe drama. Așa ca am adus popcorn. O să aflii si tu. iar Damian ridica din sprânceană , cum nu e el cel certat acuma, stă relaxat pe banca si mănâncă popcorn cu Akame de parca erau la cinema cu o dramă romantică. Afurisita aia de Akame ia zis ceva lui Vishuu după ce ma gonit…De asta sunt sigur.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 02, 2023 9:07 pm

Şi uite cum Vishnu nu mai poartă rochia ei sclipitoare ci poartă nişte colanţi şi un maiou de sală. Îl ia de braţ, îşi ia avânt şi îl aruncă în cer. Am aflat că tu ţi-ai tras-o cu Estelle de 10 ori prima oară, idiotule! strigă tare în timp ce Shiva zbura. Înainte de toate, pusese o vrajă pe casă ca să nu audă cumva Estelle povestea. Planul era să fie Damian cu ea. De ce te-ai băgat tu?! şi deja se uita după ceva bolovan să-i spargă capul cu el. Îţi plac ăstea cu părul verde, hă? Îţi dau eu până vezi numai stele verzi!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 02, 2023 9:18 pm

Efectiv o urăsc pe paracioasa aia. zise primul lui gand când o asculta pe Vishuu. Se lasă lovit dar o prinde de mâna ca să o arunce si el mai departe dar fără să o atace. Am si eu hormoni , îmi pare rău. Nici nu a știut fata aia că sunt eu oricum si n-am mai făcut altceva!!! Scuze Vishuu ca greșesc si eu! zise albastrelul panicat. Damian își da un facepalm. Nu le are cu vorbele, o va enerva mai tare pe Vishuu. dar Akame îl trage de coada Vezi iubire că de mă inseli te bat atât de rău până se distruge planeta. Să nu îmi zici că nu ți-am spus. se ia de al ei și ea. Damian ridica mâinile Da,da, cum zici tu. Doar nu mă bate atât de rău, te rog. la care ea O zici de parca nu ești masochist. si rade de el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 02, 2023 9:30 pm

Vishnu se oprește imediat din zburat și chiar se supara ca a aruncat-o si el. CUM ADICA NU AI MAI FACUT ALTCEVA? NU E DESTUL CA AI FACUT-O DE ZECE ORI?? și uite cum merge și îl prinde de cămașă de gat. O suta de scuze în genunchi și sa nu te mai prind vreodată ca te gândești la alta. Ii spune serios, privindu-l in ochii, vrând sa se calmeze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 02, 2023 9:36 pm

Shiva face ca ea si da doar aprobator din cap. Da, da,da, o fac fix acum ca să mă ierți!!! si încerca si el să ii facă pe plac. Damian zâmbește șmecherește O să filmez asta. iar el cu Argintia chicotesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 02, 2023 9:54 pm

Fata ridica o sprânceană și coboară pe pământ cu el. Ok. Acum. Își pune mâinile în san și se uita incruntata. Se simțea naspa ca a inselat-o dar dacă nu îl iartă, o sa se strice tot viitorul lor și tot timpul lor liber.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 02, 2023 9:58 pm

Shiva se pune imediat in genunchi: Îmi pare rău că te-am înșelat , Vishuu. Îmi pare rău că te-am înșelat , Vishuu…. si continua. Damian filmează cu telefonul iar Akame numără scuzele lui. Mai are vreo 90 de scuze, o să dureze. si chicoteste. Bine măcar ca se încearcă împăcarea lor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 02, 2023 10:16 pm

Iar fata ofteaza. Trebuie sa il pedepsească, ce sa facă. Filmezi sa ții minte pentru când o superi pe Akame, Damian? Îl întreabă când trage cu ochiul la el. E supărat pe Shiva, dar tot cu el ține. In timp ce el își cerea scuze, ea statea și dădea din picior.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 02, 2023 10:23 pm

Damian oftează lung si lasă telefonul jos si șterge. Avea el chef de glume ieftine cu Shiva mai incolo, dar nu se cearta cu Vishuu. Am șters. N-am chef să mă cert. si se uita la Akame. Vishuu, pe mine mă bate Akame de o eternitate. De fiecare dată când am greșit eu, am făcut-o cumva să fie bine după. Chiar nu vreau să o supăr cu nimic și să ii fac pe plac. iar cum Damian nu se ceartă și e ascultător , Akame îl pupă pe obraz si are un zâmbet de inger pașnic. De nu mă superi, știi că sunt o drăguță cu tine. si își lasă capul pe umărul lui. Shiva continua fără oprire pana termina si scuza cu numărul o sută.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 26 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum