Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Apr 10, 2018 10:53 pm

Akame este suprinsă. Totuși nu poate să nu se excite când o sărută Cecilia, mai ales când preia inițiativa. Așa că blonda noastră își lasă corpul moale și se lasă dominată la sărut de Cecilia. Palmele le duce la fundul ei și o strânge. Allan în schimb admiră priveliștea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Apr 10, 2018 11:03 pm

Totul merge bine şi frumos până în momentul în care Cecilia se ridică cu Akame încă sărutând-o şi merg în spatele tarabei. Acolo pune o vrajă pe Akame care o adoarme, că acum chiar că era vulnerabilă. Sora ei îi cade în braţe şi ea zâmbeşte paşnic. Ia cutia aia de vodkă, că n-a plătit-o Akame degeaba. şi după ce Allan face asta, se teleportează toţi cu toate lucrurile în camera de hotel respectivă. Cecilia merge să dea check-in-ul ca să nu pară dubios că au ajuns acolo fără să treacă pe la recepţie, apoi revine în cameră şi retrage vraja de pe sora ei. Ar trebui să se trezească curând. zice şi în timpul ăla începe să o dezbrace.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Apr 10, 2018 11:26 pm

Și când se trezește Akame e deja în lenjeria intimă, la fel e și Allan cu Cecilia. Oh. Te-ai trezit. Cum a fost somnul dragă? spune Allan cu o privire mai perversă așa. Că da, și blonda îl excită foarte mult. Deci asta ați plănuit voi? Threesome? întreabă fata curioasă în timp ce se uită la cei doi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Apr 10, 2018 11:40 pm

Păi ce? Nu e bine? Am decis că meriţi şi tu o răsplată. răspunde Cecilia pe un ton inocent şi se pune în pat lângă ea. Sigur ai mai făcut-o şi tu cu Allan, nu? întreabă mai şiret şi o prinde de un sân, începând să-l maseze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Apr 10, 2018 11:43 pm

Akame începe să geamă din cauza atingerilor ei, îi place ideea așa că îl trage de mână pe Allan să se joace și el cu celălalt sân.Îmi place ideea. și Akame duce palmele ei jos între cracii amândurora, pe Cecilia îi masează chiloțeii iar lui Allan penisul.Ce? Doar ei doi să abueze de ea?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 11, 2018 12:03 am

Bruneta se apleacă şi începe să-i sugă sânul. Partida asta voia s-o răsfeţe pe Akame şi s-o lase mai mult pe ea dominată de Allan, că aşa îi se părea corect.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Apr 11, 2018 12:17 am

Allan urmează exemplul Ceciliei și ii suge sânul și el.Blonda se excită așa de mult încât se udă și geme senzual. In subconștientul ei voia să o facă cu cei doi așa că e bucuroasă acum. Allan duce mâna la chiloțeii lui Akame și scapă de ei și ii masează clitorisul,asta o excită pe Akame mai mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 11, 2018 11:40 am

Aşa cei doi se asigură că o satisfac pe Akame cum trebuie. Dacă Allan se ocupă de stimularea ei jos, Cecilia o mângâie, o sărută şi o alintă în partea de sus. După trei ore obosesc toţi şi se întind în pat, cu Allan la mijloc că el e singurul băiat la momentul actual. Deci, draga mea surioară, ţi-a plăcut răsplata ta?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Apr 11, 2018 12:21 pm

Mi-a plăcut la nebunie. spune blonda satisfăcută în timp ce își privește surioara cu drag. Allan își așează brațele lângă gâturile lor ca toți trei să fie apropriați. Mereu mi-a plăcut să stau cu voi două. De mai îmi permite timpul o să vă mai vizitez. și le pupă pe ambele fete de frunte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 11, 2018 3:21 pm

Noroc ca timpul nu se măsoară la fel în universurile noastre. N-as fi acceptat sa o lași pe soția ta însărcinată mult timp singura. zice încet, ca și ea știe ca nasol e sa nu îți fie alături tatăl copilului pe care tu te chinui sa îl crești în burta. Dar n-o Da pe drame mari ca închide ochii ca sa adoarmă și o ia pe Akame de mana peste pieptul lui Allan.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum