Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 9:35 pm

Sincer eu eram curios de tine pentru că e prima oară când cunosc un înger. Atât prietenii cât și familia mea au murit. Mă simt cam singur și nu vreau să fac probleme. spune cu un ton și o față tristă. Da, uite maestrul manipulatorului emoțional. comentează Kaneki ce trage cu ochiul de departe. Damian strănută la menționarea lui. Ragnar se șterge pe față cu un șervețel Nu știu ce ma apucat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 9:39 pm

Când îl aude pe Kaneki, trage şi Raven cu ochiul. Băi ce e cu zeul ăsta rău al lui Ragnar? Dacă mai ridică o dată mâna la Hope, merg şi i-o rup. spune totuşi ca sora protectivă, că asta era cel mai important pentru ea. Hope se scuză repede. Da..Eu sunt bine. şi zâmbeşte puţin fals. Îmi pare rău pentru ce ţi s-a întâmplat. O să fiu eu prietena ta. şi îi face loc pe bancă să stea împreună la vorbă. Serena merge la Ragnar să-l îmbărbăteze: E normal să fii gelos şi posesiv pentru prietena ta, dar nu te răzbuna pe ea. În schimb, poţi să te răzbuni pe băiatul care te deranjează şi să arăţi că eşti mai bun. Atunci Hope rămâne garantat a ta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 9:44 pm

Da, ai dreptate, îmi voi schimba comportamentul! și cum Jimin o prinde cu garda jos, se lasă căzut , cu capul la poala ei. Te rog să mă scuzi, sunt foarte obosit. și face pe obositul In loc să ne gândim la chestii rele, ce ar fii să îmi povestești cum e in rai? ii zâmbește pașnic si se uita la norii de pe cer. Daaaaaaamn. face și Kaneki.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 9:47 pm

Fata tresare şi roşeşte în obraji. Ăăă.. Poate nu e ok că stai aşa. Dacă te vede Ragnar, iar se supără. spune confuză. Nu ştia cum să reacţioneze şi deja se uita să nu cumva să îi prindă Ragnar aşa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 9:50 pm

Dar nu am făcut nimic… și face fata lui inocenta. După ii mângâie vârful parului ei De se ia de tine, te protejez. Îți promit. și ii zâmbește cald.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 9:54 pm

Raven rămâne mască de cât de charmant este Jimin. E clar. Damian a luat charmul 100% de la el. şi deja nu mai vrea să se uite că îi e ciudă de situaţie. Hope roşeşte şi mai tare în obraji şi îşi pune palmele pe faţă. Ahhh, dar nu vreau certuri. şi după lasă capul pe spate şi încearcă să îşi revină. Bine, hai să zicem.. şi începe să-i povestească despre Rai în timp ce el se juca cu părul ei. Serena i-a văzut pe geam pe cei doi şi îi transmite în gând: Vezi să nu se îndrăgostească de tine, că după avem altă problemă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 10:00 pm

Sună atât de frumos, chiar mi-aș dorii să vizitez… după face o față tristă Păcat că nu pot ajunge acolo. și o dă emoțional grav acuma. Îi trece. ii zice lui Serena.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 10:03 pm

Fata face o pauză şi se uită în jos la el. Ăh, da.. Nu ştiu dacă un vampir ar putea renunţa vreodată la gena lui ca să devină înger. şi ridică din umeri. Dar tu oricum o să devii rege, nu? O să fie frumos. şi încearcă să îl înveselească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 10:05 pm

Uhm. Eu cu Ragnar concuram pentru locul ăla. El cred că mă urăște deja, deși nu am făcut nimic …. și se uita in alta parte ca sa fie dramatic. Săraca Hope.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 10:10 pm

Concuraţi pentru acelaşi loc? şi se uită confuză. Oh, eu credeam că devii rege în regatul de unde ai venit. apoi ridică înapoi privirea şi iar se uită după Ragnar, că îi era frică să fie prinsă aşa cu Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum