Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 60 of 100 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 7:56 pm

Pentru o secunda se oprește timpul, Damian a modificat vederea doctorilor ca să nu îl vadă. Astfel apare lângă Raven și ii da putere.Stiu ca poti. zise cu drag, ca ii trebuia. Când a simțit ca ea sau copii sunt in pericol, a venit imediat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 7:59 pm

Raven se enervează maxim când îl vede. Deschide geamul cu magia, îl ia de guler şi îl aruncă pe geam cât ea stătea crăcănată în faţa doctorului. Să nu te văd! Du-te la aia! Nici nu te trec pe certificatul lor de naştere! zice hotărâtă şi de nervi începe să împingă mai tare, ceea ce ajută să iasă încet primul copil.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 8:07 pm

Nu mă așteptam, dar ok. Fac jocul ăsta. și revine de unde a plecat De mai ai atitudinea asta ii iau cu mine. și o cicaleste intenționat. Talentul lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 8:20 pm

Nu-ţi merge şantajul ăsta. Am ce atitudine vreau eu. spune răutăcios. Timpul revenise la normal şi intră şi Shirley şi face o magie ca asistentele şi doctorul să nu îi bage în seamă pe cei doi certăreţi. Deci, în timpul ăsta, Raven îl prinde de braţ pe Damian şi îl strânge foarte tare, aşa ieşind primul copil, băiatul. După ce iese, răsuflă lung. S-o crezi tu că iei copiii ăştia de lângă mine. şi cu puterea de zeu, îi rupe oasele de la braţul de care îl strângea. Aoleo, nu ştiu ce au vorbit ultima oară dar văd că e grav. Apoi movalia îşi pune iar mâinile pe pat şi uite aşa iese şi al doilea copil, fetiţa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 8:25 pm

Pe Damian la durut, dar își face repede oasele și mana la loc.Vezi că doar eu am puterea de a te trimite in alta viața. Alti zei nu au. De mă superi te trimit simultan in 100 de timpuri când ai orgasm și iar te îndrăgostești de mine. zise cu tupeu. Astfel Damian tine ambii copii și se emoționează. Hai că seamănă cu mine. și chicotește când vede perechea de argintii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 8:30 pm

Mă trimiţi pe dracu. În exil îţi sunt restrânse puterile. zice cu tupeu şi se ridică în fund încruntată şi îi dă un picior lui Damian. Bebeluşii zboară în aer şi îi prinde ea. Adică tu mă înşeli, mă laşi pentru alta, renunţi să mă mai iubeşti şi tot cu tine seamănă?! dar îi ţine la piept, ca o mamă posesivă. Nici o problemă. O să le vopsesc părul şi nu ai cum să te împotriveşti că eşti în exil. apoi zâmbeşte malefic. Shirley îşi cere scuze asistentelor şi doctorului şi îi scoate repede din încăpere să nu îi rănească. Ia ea în mână certificatele de naştere. Guys, ce nume le puneţi? întreabă bănuind că ei doi nu au decis niciodată numele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 8:35 pm

Având in vedere câte am făcut, o las pe Raven. Treaba mea era să nască și să fie vie. De nu sunt in pericol, nu mă implic. zise sincer. Daaar e un nume care imi place. Lyo. De seamănă cu mine, vor fii adevărați lei. zise in glumă. Acasă Akame totuși se uita la ei. Pe cât de tentant sună să am 100 de orgasme deodată, încă sunt supărată pe el. Măcar nu a fost de căcat la naștere ca tata. zise lângă sora ei
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 8:39 pm

Raven se calmează şi ea dacă vede că Damian e ok. Tace câteva momente, apoi zice: Ok, ţine-i şi tu. Că după pleci. spune partea de iubire pe care nu a închis-o din ea. Atunci punem la băiat Lyo.. Şi la fată Sara? şi se uită la el să îi ceară părerea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 8:42 pm

Lyo și Sara huh? O să imi lipsiți. Să fiti cuminți cu mama voastră. De sunteti in pericol vă salvează tata. zise cu lacrimi în ochi și ii pupă pe frunte, după ii dă lui Raven.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 8:46 pm

Movalia oftează lung şi îi ia înapoi. Ok, Shirley, trece-l şi pe el pe certificat. zice dându-se bătută. Şi ea era emoţionată şi îi vine să plângă că Damian pleacă şi rămâne singură cu copiii, dar nu îi spune asta pentru că el a decis deja să nu o mai iubească. Multă baftă, Damian. şi evită contactul vizual. Shirley face cum îi spun cei doi şi scrie certificatele. Mă duc să le duc la asistente. spune apoi şi pleacă să le ştampileze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 60 of 100 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum