Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 11 of 100 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 55 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 11:48 pm

Așa de multă birocrație. Off. se plângea în timp ce le lăsa pe fete să îl aranjeze. Uite. Eu vreau să fac o lege prin care toți cetățenii să fie ajutați să știe să citească și să scrie. Plus matematica elementară și geografia cu istoria. Pe scurt, o școală pentru toți.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 11:56 pm

De mâine faci ce vrei. Eşti rege. Tu conduci. Dar dacă ar fi aşa, să fie şi o şcoală de antrenare în luptă a tinerilor de la 12 ani în sus. Asta normal se face de la 18 ani şi e prea rapidă. E bine să ai o armată pregătită. continuă să-i zică, ridicând din umeri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 12:00 am

Ok. O să mă consult cu tine când vine vorba de o decizie importantă. Idei mai am.. Precum interzicerea discrimimării pe sexe și culoare. îi zice după ce e gata. Le mulțumește și iese afară. Te aștept la cină.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 12:03 am

Pe asta nu prea o poţi opri. Discriminarea e în sângele oamenilor, însă poţi încerca să le modifici drepturile celor de culoare. E un document în care sunt luaţi drept rasă inferioară şi îl poţi modifica de mâine. Mă rog, mai vedem. îi spune mai obosită şi după ce termină şi ea să se pregătească, merge să o ia pe Shirley din cameră. Şi ea era gata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 12:07 am

Ok. și oprește conversația momentan pentru a merge la masă. Îi era cam foame... Sora era afară și se ocupa de coordonarea oamenilor. Îi ajută pe cei răniți . Dar și le oferă celor fără casă de mâncare. Era un ordin de la Izaya: Indiferent cât de sărac ești, e obligatoriu ca să ai minim 3 mese pe zi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 12:10 am

Cele două vin în sală şi zâmbesc subtil paznicilor. Era ca un fel de salut. Paznici apleacă scurt capul la ele, menţinând postura dreaptă. Acum trebuie să ne tragi scaunele să ne aşezăm. Pe al soacrei primul, căci ea e mai în vârstă. îi explică satisfăcută. Chiar îi plăcea să facă asta. Poate trebuia să aloce zilnic şi nişte ore de conduită cu el, ca să îl facă un adevărat rege. După ce vă căsătoriţi, nu ne mai tragi tu scaunele, ci servitorii, dar până atunci, aşa trebuie să faci.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 12:13 am

Probabil femeia își dorea în adâncul ei și un fiu de sânge regal. Totuși, Izaya o ascultă și le trage ușor de scaune să le așeze pe amândouă. După ce termină cu asta, se așează pe scaunul lui de la capătul mesei. Aproape de ele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 12:18 am

Servitorii vin cu mâncarea şi Marietta face un toast. Pentru o domnie şi căsnicie frumoasă. Shirley se ridică după ea, ia paharul cu vin alb şi ciocneşte, spunând la fel.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 12:28 am

Iar Izaya se ridică și repetă gestul lor. Se pune înapoi pe scaun și începe să mănânce cu tacâmurile. Era o atmosferă liniltită. E frumos aici și îmi place. Dar sper să mai pot campa pe afară.. adică da.. Așa cum Shirley e obișnuită înăuntru, el afară
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 9:03 am

Ce face Marietta cu el dacă îl aude cu campatul ăsta, vai. Fetele se aşează jos şi mănâncă şi ele liniştite. După ce termină, servitorii le iau farfuriile. Marietta bea din vin liniştită. După încoronarea de diseară, anunţi nunta şi dimineaţă facem înmormântarea. Nu merg toate seara asta. spune ea care se gândise la un plan pentru a le rezolva pe toate rapid.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 11 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 100 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 55 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum